.

ETTEVÕTTEST

Via Coocon on modernne kauplus kaasaegsele naisele.
Naiste kergrõivaste kauplus Via COOCON avati 07.05 2009 Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.  5 aastat – 16.04 2004 kuni 31.03.2009 oli meie kauplus avatud Pierre Cavallo nime all Viru Keskuses.

Meie kaupluse toodete valikuga saab naine olla moodne kui ka klassikaliselt stiilne kuid samas individuaalne ehk eristuda teistest. Pakume klassikalisi kui ka modernseid tooteid, mis on hoolikalt disainitud ja valmistatud naturaalsetest kiududest: siidist, puuvillast, viskoosist, villast jne. Pakutavas valikus on kvaliteetseid kudumeid ning naisterõivaid maailmatuntud brändidelt: August Silk, Masai, Micha, Signature, Wico, Pierre Cavallo. Kõik rõivad pakuvad kõrget, elegantset, klassikalist stiili; originaalset disaini, looduslikke kangaid ja seda kõike väga hea kvaliteediga. August Silk luksuslikes kudumites on siidi sisaldus 35% ja enam.

Erinevad kollektsioonid on hoolikalt valitud ja neid on omavahel lihtne ühendada. Kollektsioone on nii aktiivseks vabaaja veetmiseks, stiilselt tööl käimiseks kui ka pidulikeks üritusteks.

Meie valikust leiab erinevate kaubamärkide lõikes suurusi S kuni 3XXL .

Samuti pakume oma toodete juurde ka sobivad aksessuaare – ITALCA www.italca.it Itaalia (sallid), GEMINI BY HELEN Rootsi (ehted). Lisaks üllatavad noore ehtekunstniku Piret Kartuse käsitööna valminud ehted, mis maailmas palju kiitust pälvinud.

Meie kauplustest leiab laias valikus erinevaid rõivaid naistele: kleidid, kudumid, cardiganid, seelikud, topid, jakid, pluusid, joped, mantlid, lühikesed püksid, pikad püksid, ehted, sallid, aksessuaarid,  jpm. Kauplused asuvad FOORUM ja Rocca Al Mare keskuses.

Via Cooconis austatakse traditsioone, kaasaegsust, kvaliteeti, stiilipuhtust ning tähelepanelikkust kliendi suhtes.

← avalehele